KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

     Wyobraź sobie świecące słońce i piękną taflę krystalicznie czystej wody. A teraz wyobraź sobie, że zanurzasz się w niej, najpierw do pasa, później do szyi. Bierzesz głęboki wdech i nurkujesz.
Pierwsze sekundy to ten moment, w którym musisz się przystosować, otworzyć oczy, dać im chwilę przyzwyczaić się do nowego środowiska, a później jesteś w stanie zobaczyć bajecznie kolorowe ryby, rafę koralową, a endorfiny zaczynają krążyć po organiźmie.
Dokładnie tak samo jest z językiem. Pierwszy kontakt to moment zanurzenia, nieznane środowisko i próba przystosowania się. Jednak gdy zaczynasz pływać, czuć się pewnie, endorfiny, a także duma wypełniają Twój organizm.
Chcemy Wam dać niesamowitą możliwość, podjęcie kolejnego wyzwania i otwarcie na nowe.
Razem we współpracy z Level Up Centrum Językowym pragniemy Was wprowadzić w świat języka angielskiego.
Podróże po świecie uświadamiają, że język to narzędzie o wielkiej mocy, a znajomość choćby paru zdań daje poczucie, że świat stoi otworem.

Nie bójcie się więc podjąć wyzwania, bo wprowadzimy Was w stan pełnego zanurzenia z wypełnionymi butlami: nie tyle powietrzem, co wiedzą, która pozwoli Wam czuć się swobodnie, nie tylko w wodzie, ale i poza nią.

Opis kursu:
▶️ Kiedy: START 10.10.2020
▶️ Kolejne zajęcia już w każdą środa 18:00 – 20:00, piątek 18:00 – 20:00
▶️ Poziom: PODSTAWOWY DOROŚLI
▶️ Czas trwania 3 miesiące
▶️ Miejsce: Baza Nurkowa Extreme-Dive, OW Głębokie
▶️ Gwarantujemy: wiedzę, motywację i genialną atmosferę🙂
▶️ To co
▶️ Gotowi na zanurzenie

OTWÓRZ SIĘ NA NOWE 🔐

Kontakt: ☎️ 693 353 262
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
messanger https://www.facebook.com/jacek.michno.564,
www.extreme-dive.pl