Zapraszamy bardzo serdecznie na wspaniały wyjazd do Tajlandii.

Krabi –  jedna z prowincji Tajlandii. Prowincja leży nad morzem Andamańskim, na którym leży wyspa i prowincja Phuket.

Tajlandia oferuje wiele atrakcji przybywającym. Egzotyczna kultura, świątynie, liczne plaże, ciepły klimat, dziesiątki wysp, pełna życia rafa koralowa, czy przepyszna kuchnia.

 Jest to miejsc w Tajlandii, gdzie zlokalizowanych jest największa różnorodność miejsc nurkowych. Można tam znaleźć stanowiska obfitujące w piękne kolorowe koralowce, skały wapienne i ogromną różnorodność życia morskiego.

Plaża Ao Nang szczyci się najwyższą liczbą ośrodków nurkowych i zakwaterowania, ponieważ ma dostęp do wszystkich miejsc w Phi Phi, Shark Punkt Marine Sanctuary, a także grupa 30 małych miejsc do nurkowania na wyspach w Ao Nang Bay, z ograniczonym dostępem do Hin Daeng i Hin Muang, Ko Haa Islands.

Phi Phi Island przyciąga także dużą grupę młodszy turystów lubiących po nurkowaniu imprezować do samego rana. Wyspa ma dwie znakomite wapienne ściany rozdzielone wąskim wypłaszczonym przesmykiem. Ko Phi Phi to miejsce z wieloma koralowcami o soczystych kolorach i barwnymi ławicami ryb.

Pozostałe miejsca to Ko Lanta, Ko Lipe, wyspa Similan, archipelag Mergui.

Termin wyjazdu: wylot z Warszawy 22.02.2023 r., wylot z Krabi 02.03.2023 r. (lot z przesiadką w Qatar i przerwą 4h, liniami Qatar)

 

Hotel Cha-Da Resort ****

Ośrodek ten jest centralnie położony u podnóża wzgórz Ao Nang. Oferuje on stylowe pokoje z widokiem na Morze Andamańskie lub bujną tropikalną przyrodę. Na terenie obiektu znajduje się kilka lokali gastronomicznych, siłownia i odkryty basen. We wszystkich pokojach można korzystać z bezpłatnego WiFi.

Pokoje w ośrodku Krabi Cha-Da Resort są przestronne. Zostały one urządzone w stylu łączącym tajskie i chińskie wzornictwo, z zastosowaniem żywych kolorów.

Ośrodek Krabi Cha-Da udostępnia Gościom także bar na dachu, który jest doskonałym miejscem na kolację przy świecach i podziwianie zachodu słońca lub na koktajl pod gwiazdami.

 

Cena: 6 500 zł (cena uzależniona od dnia zakupu)

 Opcje dodatkowe TYLKO NASZA GRUPA Z LICENCJONOWANYM POLSKIM PRZEWODNIKIEM za dopłatą:

- pakiet nurkowy 4 dni nurkow

- wycieczki fakultatywne/proponowane miejsca do zobaczenia zwiedzanie / wycieczki objazdowe po Tajlandii, Rejs po 4 wyspach, Szmaragdowa Jaskinia, park narodowy Mu Ko Lanta…

REZERWACJA MIEJSC PO WPŁACIE 40% ZALICZKI, pozostała kwota płatna na 40 dni przed wyjazdem.

TEL. 693 353 262 na wskazane konto bankowe osobiście